• ОБАВЕШТАВАЈУ се СУДИЈЕ И ДЕЛЕГАТИ  да  отказивање утакмица за свако наредно коло врше благовремено јављајући једном од комесара, најкасније до уторка до 22.00 сата.

    ДИРЕКТОР ЛИГЕ: Познан Стевановић 063/7642583

     

    НОВИ НАЛОГ ЗА СЛУЖБЕНА ЛИЦА

    ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

    Упозроравају се судије и делегати, да у колико се налазе у изолацији због контаката са позитивним лицима на вирус covid 19 , обавезно то морају пријавити директору лиге или у писаној форми ФС Борског округа.

    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ДЕЛЕГАТЕ

    Упозоравају се делегати да у записник обавезно упишу да ли су тренери присутни на утакмици.

     1.                               18.04.2021. 16.30 h – Недеља

    Милошево

    МЛАДОСТ – ПОРЕЧ

    Главни : Ћирић Жељко
    Први помоћни : Стошић Драган
    Други помоћни : Радоњић Вукашин
    Делегат : Челић Витомир

    2.                               18.04.2021. 11.00 h – Недеља

    Кључ

    КЉУЧ – БЛИЗНА

    Главни  : Јовановић Дамир
    Први помоћни : Милошевић Иван
    Други помоћни : Карготић Милан
    Делегат : Гагић Божидар

    3.                                17.04.2021. 16.30 h – Субота

    Кривељ

    КРИВЕЉ – БРЕСТОВАЦ

    Главни : Николић Матеја
    Први помоћни : Миливојевић Вукан
    Други помоћни  : Јокић Стефан
    Делегат  : Кнежевић Бранимир

    4.                                 18.04.2021. 16.30 h – Недеља

      Клокочевац

    РАДНИЧКИ – ПОЛЕТ

    Главни : Јосић Стефан
    Први помоћни : Шејњановић Љубиша
    Други помоћни : Велић Никола
    Делегат  : Бкић Синиша

    5.                                18.04.2021. 16.30 h – Недеља

    Шарбановац

    ШАРБАНОВАЦ – ЗЛОТ

    Главни : Анђелковић Срђан
    Први помоћни  : Љубомировић Владимир
    Други помоћни : Алексић Милош
    Делегат : Петковић Драган

    6.                               18.04.2021. 16.30 h – Недеља

    Уровица

    УРОВИЦА – СЛОГА

    Главни : Савић Душан
    Први помоћни: Милосављевић Горан
    Други помоћни : Томић Петар
    Делегат  : Добрић Александар

    7.                                17.04.2021. 16.30 h – Субота

     Рудна Глава

    РУДНА ГЛАВА – НЕМЕТАЛИ

    Главни : Ковачевић Ненад
    Први помоћни : Радловић Марио
    Други помоћни : Јанковић Иван
    Делегат : Керић Дејан

    8.                               17.04.2021. 16.30 h – Субота

      

    Слободан тим – БСК

    Главни :   
    Први помоћни :  
    Други помоћни :  
    Делегат :  

    Обавештавају се судије да своје извештаје са утакмица (извештај и један примерак записника), могу скенирати и послати меилом на office@fsbo.org.rs У том случају не морају слати извештаје поштом.

    Posted by admin @ 11:00 for Архива Вести |

Календар


« February 2021 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28