• ОБАВЕШТАВАЈУ се СУДИЈЕ И ДЕЛЕГАТИ  да  отказивање утакмица за свако наредно коло врше благовремено јављајући директору лиге, најкасније до уторка до 22.00 сата.

    ДИРЕКТОР ЛИГЕ: Стевановић Познан   тел.063/764-2583

    Директору лиге, судије јављају резулатат по завршетку утакмице, а делегати се јављају по завршетку записника

    НОВИ НАЛОГ ЗА СЛУЖБЕНА ЛИЦА

    .

    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ДЕЛЕГАТЕ

    Упозоравају се делегати да у записник обавезно упишу да ли су тренери присутни на утакмици.

     1.                               24.10.2020. 14.00 h – Субота

    Шарбановац

    ШАРБАНОВАЦ – ПОРЕЧ

    Главни : Анђелковић Срђан
    Први помоћни : Љубомировић Владимир
    Други помоћни : Николић Матеја
    Делегат : Бусић Славиша

    2.                                25.10.2020. 14.00 h – Недеља

    Клокочевац

    РАДНИЧКИ – УРОВИЦА

    Главни  : Брложановић Филип
    Први помоћни : Јосић Стефан
    Други помоћни : Велић Никола
    Делегат : Ђорђевић Драгиша

    3.                                24.10.2020. 14.00 h – Субота

    Буковче

    БСК – РУДНА ГЛАВА

    Главни : Јовановић Дамир
    Први помоћни : Милошевић Иван
    Други помоћни  : Каргорић Милан
    Делегат  : Марковић Бобан

    4.                                 24.10.2020. 14.00 h – Субота

      Кривељ

    КРИВЕЉ – НЕМЕТАЛИ

    Главни : Радичевић Марко
    Први помоћни : Ђорђевић Михајло
    Други помоћни : Мамула Милан
    Делегат  : Петковић Драган

    5.                                 25.10.2020. 11.00 h – Недеља

    Подвршка

    КЉУЧ – СЛОГА

    Главни : Шејњановић Љубиша
    Први помоћни  : Савић Душан
    Други помоћни : Милосављевић Горан
    Делегат : Добрић Александар

    6.                                25.10.2020. 14.00 h – Недеља

    Милошево

    МЛАДОСТ – ЗЛОТ

    Главни : Ћирић Жељко
    Први помоћни: Игић Владан
    Други помоћни : Радоњић Вукашин
    Делегат  : Гагић Божидар

    7.                                 25.10.2020. 14.00 h – Недеља

     Рудна Глава

    БЛИЗНА – ПОЛЕТ

    Главни : Ковачевић Ненад
    Први помоћни : Радловић Марио
    Други помоћни : Јовановић Веселин
    Делегат : Караманчић Драган

    8.                              24.10.2020. 14.00 h – Субота

      

    Слободан тим – БРЕСТОВАЦ

    Главни : 
    Први помоћни :
    Други помоћни :
    Делегат :

    Обавештавају се судије да своје извештаје са утакмица (извештај и један примерак записника), могу скенирати и послати меилом на office@fsbo.org.rs У том случају не морају слати извештаје поштом.

    Posted by admin @ 11:00 for Архива Вести |

Календар


« November 2020 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30