• ОБАВЕШТАВАЈУ се СУДИЈЕ И ДЕЛЕГАТИ  да  отказивање утакмица за свако наредно коло врше благовремено јављајући једном од комесара, најкасније до уторка до 22.00 сата.

    КОМЕСАРИ:

    Гагић Милош   тел.064/838-5618  Шијаковић Небојша 064/137-6285

    НОВИ НАЛОГ ЗА СЛУЖБЕНА ЛИЦА

    .

    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ДЕЛЕГАТЕ

    Упозоравају се делегати да у записник обавезно упишу да ли су тренери присутни на утакмици.

     1.                                21.11.2020. 13.00 h – Субота

    Буковче

    БСК – ПОРЕЧ

    Главни : Игић Владан
    Први помоћни : Стошић Драган
    Други помоћни : Јовановић Дамир
    Делегат : Милошевић Драган

    2.                                21.11.2020. 13.00 h – Субота

    Кривељ

    КРИВЕЉ – РАДНИЧКИ

    Главни  : Стефановић Предраг
    Први помоћни : Николић Матеја
    Други помоћни : Алексић Милош
    Делегат : Петковић Драган

    3.                                22.11.2020. 11.00 h – Недеља

    Подвршка

    КЉУЧ – ШАРБАНОВАЦ

    Главни : Јосић Стефан
    Први помоћни : Милошевић Иван
    Други помоћни  : Милосављевић Горан
    Делегат  : Челић Витомир

    4.                                22.11.2020. 13.00 h – Недеља

      Милошево

    МЛАДОСТ – УРОВИЦА

    Главни : Шејњановић Љубиша
    Први помоћни : Савић Душан
    Други помоћни : Игић Владан
    Делегат  : Добрић Александар

    5.                                22.11.2020. 13.00 h – Недеља

    Рудна Глава

    БЛИЗНА – РУДНА ГЛАВА

    Главни : Љубомировић Владимир
    Први помоћни  : Ковачевић Ненад
    Други помоћни : Радловић Марио
    Делегат : Станојевић Предраг

    6.                                22.11.2020. 13.00 h – Недеља

    Брестовац

    БРЕСТОВАЦ – НЕМЕТАЛИ

    Главни : Радичевић Марко
    Први помоћни: Мамула Милан
    Други помоћни : Миливојевић Вукан
    Делегат  : Бусић Славиша

    7.                                 22.11.2020. 13.00 h – Недеља

     Јабуковац

    ПОЛЕТ – ЗЛОТ

    Главни : Јовановић Дамир
    Први помоћни : Карготић Милан
    Други помоћни : Радоњић Вукашин
    Делегат : Гагић Божидар

    8.                                 22.11.2020. 13.00 h – Недеља

      

    Слободан тим – СЛОГА

    Главни : 
    Први помоћни :
    Други помоћни :
    Делегат :

    Обавештавају се судије да своје извештаје са утакмица (извештај и један примерак записника), могу скенирати и послати меилом на office@fsbo.org.rs У том случају не морају слати извештаје поштом.

    Posted by admin @ 17:00 for Архива Вести |

Календар


« October 2020 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31