• Arhiva Vesti, Delegiranje 10.10.2019 Komentari su isključeni na Delegiranj 9.kolo 12/13.10.2019.

    OBAVEŠTAVAJU se SUDIJE I DELEGATI  da  otkazivanje utakmica za svako naredno kolo vrše blagovremeno javljajući direktoru lige, najkasnije do utorka do 22.00 sata.

    DIREKTOR LIGE: Stevanović Poznan   tel.063/764-2583

    Direktoru lige, sudije javljaju rezulatat po završetku utakmice, a delegati se javljaju po završetku zapisnika

     1.                               13.10.2019. 15.00 h – Nedelja

    Rudna Glava

    BLIZNA – KLJUČ 

    Glavni : Kovačević Nenad
    Prvi pomoćni : Radlović Mario
    Drugi pomoćni : Radičević Marko
    Delegat :  Karamančić Dragan

    2.                                13.10.2019. 15.00 h – Nedelja

    Štubik

    BRANIK – BSK

    Glavni  : Đorđević Nenad
    Prvi pomoćni : Vučković Nemanja
    Drugi pomoćni : Mamula Milan
    Delegat : Marinković Igor

    3.                                12.10.2019. 15.00 h – Subota

    Donja Bela Reka

    KRIVELJ – ŠARBANOVAC

    Glavni : Ljubomirović Vladimir
    Prvi pomoćni : Aleksić Miloš
    Drugi pomoćni  : Đorđević Mihajlo
    Delegat  : Emini Rasim

    4.                               13.10.2019. 11.00 h – Nedelja

    Kobišnica

    SLOGA – POLET

    Glavni : Ćirić Željko
    Prvi pomoćni : Stošić Dragan
    Micić Maja
    Delegat  : Marković Boban

    5.                                13.10.2019. 15.00 h – Nedelja

    Urovica

    UROVICA – ZLOT

    Glavni : Jovanović Damir
    Prvi pomoćni  : Igić Vladan
    Drugi pomoćni : Kargotić Milan
    Delegat : Ostrovljanović Dragoljub

    6.                                13.10.2019. 15.00 h – Nedelja

    Leskovo

    POLOM – NEMETALI

    Glavni : Mamula Stefan
    Prvi pomoćni: Bučanović Nenad
    Drugi pomoćni : Velić Nikola
    Delegat  : Đorđević Dragiša

    7.                                12.10.2019. 15.00 h – Subota

    Donji Milanovac

    POREČ – BRESTOVAC

    Glavni : Šejnjanović Ljubiša
    Prvi pomoćni : Milosavljević Goran
    Drugi pomoćni : Josić Stefan
    Delegat : Dobrić Aleksandar

    8.                                 12.10.2019. 15.00 h – Subota

    Rudna Glava

    RUDNA GLAVA – RADNIČKI

    Glavni : Popović Filip
    Prvi pomoćni : Bošković Ognjen
    Drugi pomoćni : Tepić Maja
    Delegat : Prvulović Ljubinko

    Obaveštavaju se sudije da svoje izveštaje sa utakmica (izveštaj i jedan primerak zapisnika), mogu skenirati i poslati meilom na office@fsbo.org.rs U tom slučaju ne moraju slati izveštaje poštom.

Kalendar


« October 2019 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
not-founddiv class=