• ОБАВЕШТАВАЈУ се СУДИЈЕ И ДЕЛЕГАТИ  да  отказивање утакмица за свако наредно коло врше благовремено јављајући директору лиге, најкасније до уторка до 22.00 сата.

    ДИРЕКТОР ЛИГЕ: Стевановић Познан   тел.063/764-2583

    Директору лиге, судије јављају резулатат по завршетку утакмице, а делегати се јављају по завршетку записника

     1.                               13.10.2019. 15.00 h – Недеља

    Рудна Глава

    БЛИЗНА – КЉУЧ 

    Главни : Ковачевић Ненад
    Први помоћни : Радловић Марио
    Други помоћни : Радичевић Марко
    Делегат :  Караманчић Драган

    2.                                13.10.2019. 15.00 h – Недеља

    Штубик

    БРАНИК – БСК

    Главни  : Ђорђевић Ненад
    Први помоћни : Вучковић Немања
    Други помоћни : Мамула Милан
    Делегат : Маринковић Игор

    3.                                12.10.2019. 15.00 h – Субота

    Доња Бела Река

    КРИВЕЉ – ШАРБАНОВАЦ

    Главни : Љубомировић Владимир
    Први помоћни : Алексић Милош
    Други помоћни  : Ђорђевић Михајло
    Делегат  : Емини Расим

    4.                               13.10.2019. 11.00 h – Недеља

    Кобишница

    СЛОГА – ПОЛЕТ

    Главни : Ћирић Жељко
    Први помоћни : Стошић Драган
    Мицић Маја
    Делегат  : Марковић Бобан

    5.                                13.10.2019. 15.00 h – Недеља

    Уровица

    УРОВИЦА – ЗЛОТ

    Главни : Јовановић Дамир
    Први помоћни  : Игић Владан
    Други помоћни : Карготић Милан
    Делегат : Островљановић Драгољуб

    6.                                13.10.2019. 15.00 h – Недеља

    Лесково

    ПОЛОМ – НЕМЕТАЛИ

    Главни : Мамула Стефан
    Први помоћни: Бучановић Ненад
    Други помоћни : Велић Никола
    Делегат  : Ђорђевић Драгиша

    7.                                12.10.2019. 15.00 h – Субота

    Доњи Милановац

    ПОРЕЧ – БРЕСТОВАЦ

    Главни : Шејњановић Љубиша
    Први помоћни : Милосављевић Горан
    Други помоћни : Јосић Стефан
    Делегат : Добрић Александар

    8.                                 12.10.2019. 15.00 h – Субота

    Рудна Глава

    РУДНА ГЛАВА – РАДНИЧКИ

    Главни : Поповић Филип
    Први помоћни : Бошковић Огњен
    Други помоћни : Тепић Маја
    Делегат : Првуловић Љубинко

    Обавештавају се судије да своје извештаје са утакмица (извештај и један примерак записника), могу скенирати и послати меилом на office@fsbo.org.rs У том случају не морају слати извештаје поштом.

    Posted by admin @ 17:45 for Архива Вести, Делегирање |

Календар


« October 2019 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31