• ОБАВЕШТАВАЈУ се СУДИЈЕ И ДЕЛЕГАТИ  да  отказивање утакмица за свако наредно коло врше благовремено јављајући директору лиге, најкасније до уторка до 22.00 сата.

    ДИРЕКТОР ЛИГЕ: Стевановић Познан   тел.063/764-2583

    Директору лиге, судије јављају резулатат по завршетку утакмице, а делегати се јављају по завршетку записника

    НОВИ НАЛОГ ЗА СЛУЖБЕНА ЛИЦА

    .

    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ДЕЛЕГАТЕ

    Упозоравају се делегати да у записник обавезно упишу да ли су тренери присутни на утакмици.

     1.                              24.11.2019. 11.00 h – Недеља

    Кобишница

    СЛОГА – КЉУЧ

    Главни : Петковић Мишко
    Први помоћни : Стошић Драган
    Други помоћни : Ћирић Жељко
    Делегат : Островљановић Драгољуб

    2.                                 24.11.2019. 13.00 h – Недеља

    Уровица

    УРОВИЦА – КРИВЕЉ

    Главни  : Игић Владан
    Први помоћни : Мицић Маја
    Други помоћни : Каркотић Милан
    Делегат : Прнић Ђорђе

    3.                                23.11.2019. 13.00 h – Субота

    Лесково

    ПОЛОМ – БРАНИК

    Главни : Биће накнадно одређњно
    Први помоћни : Биће накнадно одређњно
    Други помоћни  : Биће накнадно одређњно
    Делегат  : Биће накнадно одређњно

    4.                                23.11.2019. 13.00 h – Субота

      Доњи Милановац

    ПОРЕЧ – БЛИЗНА

    Главни : Шејњановић Љубиша
    Први помоћни : Милосављевић Горан
    Други помоћни : Јосић Стефан
    Делегат  : Караманчић Драган

    5.                                23.11.2019. 13.00 h – Субота

    Рудна Глава

    РУДНА ГЛАВА – БСК

    Главни : Ђорђевић Ненад
    Први помоћни  : Стефановић Ненад
    Други помоћни : Бошковић Огњен
    Делегат : Пауновић Мића

    6.                                24.11.2019. 13.00 h – Недеља

    Клокочевац

    РАДНИЧКИ – ШАРБАНОВАЦ

    Главни : Радловић Марио
    Први помоћни: Велић Никола
    Други помоћни : Ковачевић Ненад
    Делегат  : Бкић Синиша

    7.                                 23.11.2019. 13.00 h – Субота

     Брестовац

    БРЕСТОВАЦ – ПОЛЕТ

    Главни : Радичевић Марко
    Први помоћни : Ђорђевић Михајло
    Други помоћни : Алексић Милош
    Делегат : Дуловић Дејан

    8.                               24.11.2019. 13.00 h – Недеља

      Доња Бела Река

    НЕМЕТАЛИ – ЗЛОТ

    Главни :  Биће накнадно одређњно
    Први помоћни : Биће накнадно одређњно
    Други помоћни : Биће накнадно одређњно
    Делегат : Биће накнадно одређњно

    Обавештавају се судије да своје извештаје са утакмица (извештај и један примерак записника), могу скенирати и послати меилом на office@fsbo.org.rs У том случају не морају слати извештаје поштом.

    Posted by admin @ 18:00 for Архива Вести |

Календар


« February 2020 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29