• ОБАВЕШТАВАЈУ се СУДИЈЕ И ДЕЛЕГАТИ  да  отказивање утакмица за свако наредно коло врше благовремено јављајући једном од комесара, најкасније до уторка до 22.00 сата.

    ДИРЕКТОР ЛИГЕ: Познан Стевановић 063/7642583

     

    НОВИ НАЛОГ ЗА СЛУЖБЕНА ЛИЦА

    ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

    Упозроравају се судије и делегати, да у колико се налазе у изолацији због контаката са позитивним лицима на вирус covid 19 , обавезно то морају пријавити директору лиге или у писаној форми ФС Борског округа.

    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ДЕЛЕГАТЕ

    Упозоравају се делегати да у записник обавезно упишу да ли су тренери присутни на утакмици.

     1.                                19.06.2021. 17.30 h – Субота

    Доњи Милановац

    ПОРЕЧ – БСК

    Главни : Ковачевић Ненад
    Први помоћни : Радојковић Теодора
    Други помоћни : Јанковић Иван
    Делегат : Унчанин Срђан

    2.                                19.06.2021. 17.30 h – Субота

    Клокочевац

    РАДНИЧКИ – КРИВЕЉ

    Главни  : Шејњановић Љубиша
    Први помоћни : Савић Душан
    Други помоћни : Томић Петар
    Делегат : Ђорђевић Драгиша

    3.                                 19.06.2021. 17.30 h – Субота

    Шарбановац

    ШАРБАНОВАЦ – КЉУЧ

    Главни : Анђелковић Срђан
    Први помоћни : Јотовић Немања
    Други помоћни  : Цојкић Јелена
    Делегат  : Рамекић Енвер

    4.                                19.06.2021. 17.30 h – Субота

      Уровица

    УРОВИЦА – МЛАДОСТ

    Главни : Милошевић Иван
    Први помоћни : Јовановић Дамир
    Други помоћни : Карготић Милан
    Делегат  : Челић Витомир

    5.                                19.06.2021. 17.30 h – Субота

    Рудна Глва

    РУДНА ГЛАВА – БЛИЗНА

    Главни : Милосављевић Горан
    Први помоћни  : Јосић Стефан
    Други помоћни : Радоњић Вукашин
    Делегат : Караманчић Драган

    6.                                19.06.2021. 17.30 h – Субота

    Доња Бела Река

    НЕМЕТАЛИ – БРЕСТОВАЦ

    Главни : Стефановић Предраг
    Први помоћни: Радловић Маријо
    Други помоћни : Мамула Милан
    Делегат  : Петковић Драган

    7.                               19.06.2021. 17.30 h – Субота

     Злот

    ЗЛОТ – ПОЛЕТ

    Главни : Радичевић Марко
    Први помоћни : Мамула Стефан
    Други помоћни : Алесић Милош
    Делегат : Дервиши Тефик

    8.                               19.06.2021. 17.30 h – Субота

      

    Слободан тим – СЛОГА

    Главни :   
    Први помоћни :  
    Други помоћни :  
    Делегат :  

    Обавештавају се судије да своје извештаје са утакмица (извештај и један примерак записника), могу скенирати и послати меилом на office@fsbo.org.rs У том случају не морају слати извештаје поштом.

    Posted by admin @ 11:00 for Архива Вести |

Календар


« July 2021 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31