• ОБАВЕШТАВАЈУ се СУДИЈЕ И ДЕЛЕГАТИ  да  отказивање утакмица за свако наредно коло врше благовремено јављајући једном од комесара, најкасније до уторка до 22.00 сата.

    ДИРЕКТОР ЛИГЕ: Познан Стевановић 063/7642583

     

    НОВИ НАЛОГ ЗА СЛУЖБЕНА ЛИЦА

    ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

    Упозроравају се судије и делегати, да у колико се налазе у изолацији због контаката са позитивним лицима на вирус covid 19 , обавезно то морају пријавити директору лиге или у писаној форми ФС Борског округа.

    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ДЕЛЕГАТЕ

    Упозоравају се делегати да у записник обавезно упишу да ли су тренери присутни на утакмици.

     1.                               15.05.2021. 17.00 h – Субота

    Брестовац

    БРЕСТОВАЦ – ПОРЕЧ

    Главни : Ковачевић Ненад
    Први помоћни : Радловић Марио
    Други помоћни : Јовановић Веселин
    Делегат : Јовић Драган

    2.                                16.05.2021. 17.00 h – Недеља

    Милошево

    МЛАДОСТ – ПОЛЕТ

    Главни  : Шејњановић Љубиша
    Први помоћни : Томић Петар
    Други помоћни : Карготић Милан
    Делегат : Добрић Александар

    3.                               16.05.2021. 11.00 h – Недеља

    Подвршка

    КЉУЧ – ЗЛОТ

    Главни : Ћирић Жељко
    Први помоћни : Радоњић Вукашин
    Други помоћни  : Милошевић Иван
    Делегат  : Челић Витомир

    4.                                15.05.2021. 17.00 h – Субота

      Кривељ

    КРИВЕЉ – СЛОГА

    Главни : Анђелковић Срђан
    Први помоћни : Ђорђевић Михајло
    Други помоћни : Миливојевић Вукан
    Делегат  : Рамекић Енвер

    5.                                 15.05.2021. 17.00 h – Субота

    Буковче

    БСК – НЕМЕТАЛИ

    Главни : Јовановић Дамир
    Први помоћни  : Стошић Драган
    Други помоћни : Марковић Милош
    Делегат : Прнић Ђорђе

    6.                                16.05.2021. 17.00 h – Недеља

    Клокочевац

    РАДНИЧКИ – РУДНА ГЛАВА

    Главни : Јосић Стефан
    Први помоћни: Савић Душан
    Други помоћни : Милосављевић Горан
    Делегат  : Ђорђевић Драгиша

    7.                               15.05.2021. 17.00 h – Субота

     Шарбановац

    ШАРБАНОВАЦ – УРОВИЦА

    Главни : Љубомировић Владимир
    Први помоћни : Алексић Милош
    Други помоћни : Николић Матија
    Делегат : Кнежевић Никола

    8.                              16.05.2021. 17.00 h – Недеља

      

    Слободан тим – БЛИЗНА

    Главни :   
    Први помоћни :  
    Други помоћни :  
    Делегат :  

    Обавештавају се судије да своје извештаје са утакмица (извештај и један примерак записника), могу скенирати и послати меилом на office@fsbo.org.rs У том случају не морају слати извештаје поштом.

    Posted by admin @ 11:00 for Архива Вести |

Календар


« June 2021 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30